Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

 

Drama / Romantický / Komedie

USA / Španělsko, 2008, 96 min

 

Režie: Woody Allen

Hrají: Javier Bardem, Scarlett Johansson, Rebecca Hall, Penélope Cruz, Chris Messina, Patricia Clarkson, Carrie Preston, Kevin Dunn, Pablo Schreiber, Zak Orth, Lluís Homar

 

Přinejmenším na filmových plátnech mají čas od času někteří muži takové kouzlo, že mu zkrátka neodolá žádná žena. Umí vyvolat emoce tak silné, že nutí druhé porušovat své zásady a překračovat nejedny hranice. Jak to ale dopadne, když vášni propadnou hned tři ženy najednou?

 

Pragmatická, racionální a svědomitá Vicky, která stále stojí nohama pevně na zemi, impulsivní a náladová Cristina, která touží po zábavě a nezávislosti snad ve všech jejích bizardních podobách, a impulsivní energická Marie Elena. Každá jiná, a přesto tak podobné – ani jedna totiž nedokáže odolat uhrančivému malíři Juanu Antoniovi.

Na pozadí prosluněné letní Barcelony se tak ve snímku Vicky Cristina Barcelona odehraje příběh plný vášní, romantiky, vyhrocených emocí, neuvěřitelných situací a zvratů.

Tento snímek je přímým důkazem toho, že vztahy mezi muži a ženami mohou probíhat velmi rozmanitými způsoby, a jakkoliv se na první pohled zdají třeba i absurdní, někdy tak zkrátka fungují.

Jestli si libujete v živějších, propletenějších vztazích, vypjatých emocích a silných vášních, nebudete shlédnutí litovat. Děj má spád a obsahově oslovuje i baví.

 

Hodnocení CSFD.cz (k 5.7.2010) : 79%

(aktuální hodnocení najdete ZDE)

Hodnocení IMDB.com (k 5.7.2010) : 7.4/10

(aktuální hodnocení najdete ZDE)

 

Trailer:

 

Trailer s českými titulky najdete ZDE

 

FOTOGALERIE:

 

Náhledy fotografií ze složky Vicky Cristina Barcelona